Lipault

Lost In Berlin Erittäin pitkän matkan matkalaukku 79cm

€ 359,00

Koko 79 x 48 x 30 cm

Väri Ash Stone

€ 359,00

Tietoa mallistosta

Mitä jos voisit mennä lomalle omalla vaatekaapisi kanssa? Lipault tekee tämän lähes mahdolliseksi erittäin erittäin isolla matkalaukullaan. Sen 2 liikuteltavaa tasoa antavat sinun järjestää matkalaukkusi kuin todellisen kaapin. Kun saavut perille, kaikki on edelleen paikoillaan verkkojakajan ansiosta, etkä menetä yhtään tilaa hotellihuoneessasi sen ollessa 4 pyörällään. Älä ole huolissasi huonosta säästä, sen kumivaikutteinen materiaali ja päällystetyt vetoketjut pitävät tavarasi kuivina.

Lisätiedot

Lost In Berlin -malliston 79 cm:n suuri matkalaukku värissä Ash Stone on suunniteltu pitkiä matkoja varten. Se tarjoaa runsaasti pakkaustilaa säilyttäen samalla selkeän rakenteensa, modernin ilmeensä ja helpon käsiteltävyytensä. Sen mitat 79 × 48 × 30 cm mahdollistavat kaiken tarvittavan pakkaamisen 10–14 päivän matkalle ilman, että liikkuvuus kärsii. Malliston tunnusomainen materiaali – matta, kumimainen polyuretaani yhdistettynä kestävään polyesteriin – tarjoaa erinomaisen suojan naarmuja ja kulumista vastaan, mikä sopii täydellisesti toistuviin matkoihin rautatieasemien ja lentokenttien kautta Suomessa.

Sisätila on suunniteltu mahdollisimman toimivaksi: laukun etupaneelissa on kaksi käytännöllistä taskua pienten tarvikkeiden järjestämiseen. Ulosvedettävät hyllyt mahdollistavat sisällön järjestämisen vaatekaapin tavoin, jotta vaatteet pysyvät siististi järjestyksessä koko matkan ajan. Ulkopuolella vetoketjullinen etutasku tarjoaa helpon paikan asiakirjoille tai tarvikkeille ilman matkalaukun avaamista.

Ruumaan tarkoitettuna matkalaukkuna se soveltuu erinomaisesti lähtöihin Helsinki-Vantaan lentoasemalta, pidempiin ulkomaanoleskeluihin tai usean kohteen matkareitteihin. Jousitetut pyörät takaavat tasaisen ja vakaan liikkeen myös epätasaisilla alustoilla, ja integroitu TSA-lukko suojaa sisältöä lentokenttätarkastuksissa. Matkalaukkua voidaan myös personoida, mikä tekee siitä helposti tunnistettavan.

Ash Stone -väri tuo laukkuun pehmeän, mineraalimaisen ja modernin ilmeen, joka sopii täydellisesti Lost In Berlin -malliston selkeään ja urbaaniin estetiikkaan.
Tuotetiedot
Takuu
  • Rajoitettu 2 vuoden maailmanlaajuinen takuu
Model
  • Nelipyöräinen matkalaukku
Materiaali
  • 52% Polyuréthane / 48% Polyester
Väri
  • Ash Stone
Mitat
  • 79 x 48 x 30 cm
Koko
  • 79cm
Määrä
  • 104 L
Paino
  • 4.8 kg
SKU
  • 150754-A776
Ulkoiset osat
Kategoria
  • Pehmeä matkalaukku
Lukko
  • Integroitu 3-numeroinen TSA-lukko
Vetoketjut
  • Kyllä
Kahvat
  • Kahva päällä ja sivulla
Vetoaisa
  • Kaksiputkinen
Pyörät
  • 4 pyörää
Pyörien tyyppi
  • Tuplapyörät
Ulkotaskut
  • 1 vetoketjullinen etutasku
Osoitelappu
  • Integroitu ID-lappu
Sisusta
Iso osasto
  • Kyllä
Taskut
  • 1 vetoketjullinen tasku
Helppo pääsy etutaskuun
  • Kyllä

Palautukset & Hyvitykset

Voit palauttaa käyttämättömän tuotteen noudattaen American Tourister käytäntöä Right of Retraction.

Sinulla on oikeus perua tehty kauppa 14 kalenteripäivän sisällä toimituspäivästä.

Lisätietoa kaikkien tuotemerkkien (TUMI lukuun ottaen) palautuksista ja hyvityksistä saat tutustumalla palautuksia koskevaan käytäntöön. Voit hyödyntää peruutusoikeuttasi noudattamalla tässä kuvailtua palautusmenettelyä.

Toimitusvaihtoehdot